Kącik Logopedy

Rekrutacja do klas "0"

Lista dzieci zakwalifikowanych do klasy "0" w roku szkolnym 2023/2024

Ogłoszenie!

Wakacje tuż.. tuż... Przedstawiamy poniżej ogłoszenie ws. letniego obozu młodzieżowych drużyn pożarniczych.

Na obozie młodzi strażacy zdobywają wiedzę i umiejętności z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Oprócz zajęć edukacyjnych są też zajęcia rekreacyjne. Obóz jest także okazją do integracji i nawiązania przyjaźni strażaków z różnych powiatów.

Wszystkiego dobrego dla wszystkich Kobiet Małych i Dużych
    życzy:
    SU przy ZSP w Kamieńcu

Rekrutacja 2023/2024

UWAGA

Od 27 lutego 2023 r. do 10.03.2023 r. trwać będzie rekrutacja do klasy "0" na rok szkolny 2023/2024. Dokumenty do pobrania na stronie szkoły >>>> https://szpkamieniec.edupage.org/text5/

Wesołych Świąt!

Zabawa karnawałowo-walentynkowa

Rada Rodziców zaprasza na zabawę w dniu 18.02.2023 r.

Jarmark Bożonarodzeniowy

ZAPRASZAMY na kolejny już Jarmark Bożonarodzeniowy do naszej szkoły, po dwuletniej przerwie spowodowanej COVID-19 wracamy stacjonarnie.

Nasze sztafety najlepsze!

W sobotę 1 października br. w Wielichowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategoriach- Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Wielichowie, a zawody tradycyjnie odbyły się w Leśnym Borku. W każdej kategorii rywalizowały dwie sztafety, w jednej startowały dziewczęta, a w drugiej chłopcy.

Nasza szkoła zdobyła 1 miejsce w kategorii Igrzyska Dzieci zarówno w sztafecie dziewcząt jak i chłopców i tym samym nasi uczniowie reprezentować będą powiat grodziski na zawodach wojewódzkich.

Zwycięska sztafeta DZIEWCZĄT: Zuzanna Błażejczyk, Gabriela Sołtysiak, Weronika Szymkowiak, Alicja Drzymała, Aleksandra Szymańska, Maria Fąs, Julia Kasprzak.

Zwycięska sztafeta CHŁOPCÓW: Alan Wojda, Konrad Błażejczyk, Igor Grześkowiak, Patryk Fornalski, Gracjan Zborowski, Robert Rabiega, Mikołaj Piątyszek.

GRATULACJE!!!!

Wybory do SU

W czwartek, 29 września 2022 r. odbyły się w naszej szkole demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego. Jest to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli na cały rok szkolny.

Wybory poprzedziła kampania, w czasie której kandydaci przygotowali prezentacje wyborcze podczas, których przedstawili pomysły, propozycje, a także konkretne działania. Głosowanie było tajne, każdy uczeń z klas IV-VIII mógł oddać jeden głos na przygotowanych kartach wyborczych.

Po podliczeniu głosów przez komisję wyborczą wszystko stało się jasne. Nowy skład Samorządu Uczniowskiego jest następujący:

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Antonina Michalska kl. VII

Zastępca Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego - Zuzanna Błażejczyk kl. VIb

UWAGA!

Informujemy, że w E-dzienniku Librus zostały zamieszczone godziny dostępności nauczycieli dla uczniów i rodziców. >>>> https://synergia.librus.pl/pliki_szkoly

Link jest też dostepny z pozycji tej strony (Strona www szkoły), trzeba wybrć po lewej stronie w Menu >>> Dokumenty szkoły https://szpkamieniec.edupage.org/text5/

/-/ Dyrekcja

Zebranie z rodzicami

Szanowni Rodzice, zapraszam w dniu 27.09.2022 r. (wtorek)  na pierwsze w tym roku szkolnym zebranie z rodzicami.  Spotkanie ogólne w sali w gimnastycznej odbędzie się o godz. 17.00, spotkania w klasach z wychowawcami - godz. 17.15.
    Mając na uwadze konieczność wybrania Prezydium Rady Rodziców na rok 2022/2023 oraz konieczność skonsultowania wielu spraw z rodzicami, zwołuję także w tym dniu na godzinę 18.15 zebranie Przewodniczących Rady Rodziców wszystkich klas - sala nr 72
    /-/
    G. Bentkowska

TALENCIAKI

Drodzy Rodzice i Przyjaciele Szkoły,

teraz robiąc zakupy w Lidlu, możecie wspierać nasza placówkę - szkołę Waszego dziecka!

Jeśli zrobicie Państwo zakupy za min. 50 zł to przy kasie możecie odebrać kupon TALENCIAK. Kupon można przynieść do szkoły i wrzucić do skrzynki w Strefie Rodzica (wejście od strony Stawowej 28) lub zeskanować kod QR z TALENCIAKA i przypisać go do naszej szkoły. Szkoła po uzbieraniu odpowiedniej liczby TALENCIAKÓW może je zamienić na przydatne uczniom pomoce dydaktyczne. Akcję wspiera Robert i Ania Lewandowscy.

Więcej na >>> www.lidl.pl/szkoly

Z góry dziękujemy za wsparcie naszej szkoły.

Informacja dla Rodziców ws. ubezpieczenie dzieci od NNW

Przesyłamy Państwu  linki z ofertami ubezpieczenia NNW dla uczniów i przedszkolaków na rok szkolny 2022/2023.

/-/ Dyrekcja

Plan odwozów i przywozów uczniów

UWAGA! Nowy plan >>>> prosimy o zapoznanie się z planem dowozów i przywozów uczniów.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Wracamy do szkoły!

Wyniki rekrutacji uzupełniającej do klasy 1

Wyniki rekrutacji uzupełniającej do klasy pierwszej na rok szkolny 2022/2023

Wyniki rekrutacji do klasy "0"

Lista dzieci zakwalifikowanych do klasy "0" w naborze uzupełnniającym.

Podręczniki do religii 2022/2023

Wykaz podręczników do religii >>>>> kliknij w link poniżej

Wyniki rekrutacji do klasy 1

Lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w pierwszym naborze do klasy 1